ضمانت همیاد

آرمان همیاد موفقیت شما و تبدیل شدن به بهترین خودتان است و ماموریت همیاد همراهی با شما در این مسیر است و از آنجا که نمی خواهیم خودتان را به دلایل مادی از قرار گرفتن در مسیر پیشرفت محروم کنید و علیرغم اینکه در قیمت گذاری محصولات و محتوای همیاد رعایت حداکثر اعتدال و انصاف در نظر گرفته شده است. با اینحال اگر به هر دلیلی تشخیص دادید محتوای خریداری شده یا دوره ای که در آن شرکت کردید مناسب شما نبوده است ما به شما این اطمینان را می دهیم که وجه پرداختی شما بدون قید و شرط و بدون کم و کاست عیناً به شما عودت داده خواهد شد. پس با خیال راحت شروع کنید و تحت هیچ شرایطی خود را از آموزش دیدن، یادگیری، رشد کردن و موفقیت محروم نسازید.

با عنایت به اینکه همیاد به کیفیت محتوا و دوره های آموزشی که ارائه می دهد اطمینان دارد، ضمانت بازگشت وجه پس از اولین جلسه آموزشی را برای کلاس های مجازی و حضوری خود لحاظ کرده است. همچنین شما می توانید وجه پرداختی بابت محتوای خریداری شده را فقط تا 48 ساعت پس از خرید و در صورت عدم رضایت از کیفیت محتوای ارائه شده مطالبه کنید و مطمئن باشید که اگر کیفیت کلاس یا برگزارکننده کلاس آن گونه که انتظار داشته اید نبوده است، بعد از اولین جلسه امکان بازگشت مبلغ شهریه وجود خواهد داشت. 

ماموریت همیاد

لازم به ذکر است ضمانت بازگشت وجه شامل کلاس های تک جلسه ای نخواهد شد. پس به شما پیشنهاد می شود در ثبت نام در کلاس های تک جلسه ای نهایت دقت را داشته باشید که امکان استرداد آن وجود ندارد.

همیاد این ضمانت را می دهد که اگر خدمات کلاسی که ثبت نام کردید با خدمات تعهد شده مطابقت نداشته باشد، وجه شما عودت داده می شود.

نکته مهم: 48 ساعت پس از برگزاری اولین جلسه کلاس درصورت عدم اعلام نارضایتی وجه شهریه کلاس، به حساب استاد یا آموزشگاه برگزار کننده واریز و امکان استرداد وجه به فراگیر امکان پذیر نمی باشد، بنابراین قبل از اتمام 48 ساعت بعد از برگزاری اولین جلسه، اعلام نارضایتی خود را با ما در میان بگذارید.

پس با خیال راحت كلاس های مورد علاقه خود را در همیاد ثبت نام كنید.

اسکرول به بالا